PUBG Mobile Miramar Haritası Yenilendi

Tencent Games, PUBG Mobile için yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Daha evvelki güncellemelerle birlikte oyuna birçok yenilik getiren Tencet, artık de PUBG Mobile Miramar haritası üzerinde kıymetli bir değişikliğe imza attı. Evet, bugün yayınlanan 0.18.0 kodlu güncelleme bizlere ne üzere yenilikler sunuyor? Gelin bu yeniliklere yakından göz atalım.

PUBG Mobile Miramar Haritası Yenileniyor

Yaklaşık olarak 2 GB boyutundaki güncelleme oyunun Miramar haritasına bir kadro yenilikler getiriyor. Güncelleme sonrasında Mad Miramar olarak isimlendirilen haritanın kuzeyine yeni bir nehir ekleyen Tencent Games, birebir vakitte yeni bir tarihi kalıntı kesimi de ekliyor.

Bununla birlikte Miramar haritasına yeni yarış pistleri de ekleyen yapımcı firma, bu kısımda ise oyunculara daha farklı ve sefalı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Tüm bu yeniliklerin haricinde haritanın çeşitli yerlerine otomat makineler eklendi, oyuncuların bu makineleri kullanarak güç içeceği ve ağrı kesici üzere kritik ekipmanlara sahip olmasına imkan sağlanıyor.

0.18.0 kodlu güncelleme birebir devranda oyuna P90 silahını, yardımcı görüşü ve yeni bir hile muhafaza sistemini de beraberinde getiriyor. Bunun haricinde laf konusu haritaya yeni yarış pistlerini de ekleyen yapımcı firma, tıpkı hengamda oyundaki süratli araçlardan biri olan Mirado‘yu da altın rengiyle yenileyerek oyunculara sunuyor. Başkaca oyunun yeni güncellemesini 13 Mayıs‘a kadar yükleyen kullanıcılarına ise 1 adet radyo, hususî bir sırt çantası ve 2.888 BP ikram ediliyor.

Şayet yeni güncellemeyi yüklemediyseniz çabucak aşağıdan iOS ve Android cihazlar için yayınlanan güncellemeyi cihazınıza indirebilirsiniz.

iOS için PUBG Mobile İndir (Güncelleme Boyutu: 1.97 GB)

Android için PUBG Mobile İndir (Güncelleme Boyutu: 2.2 GB)

Güncellemenin Tanıtım Medyası;


İlginizi Çekebilir: PUBG Vikendi Haritası Yenilendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir